אודות

אודותינו - חברת יצחקי הסעות

מזה עשרות שנים שחברת יצחקי הסעות פעילה ונראה שהצבנו רף חדש של סטנדרטים בענף ההסעות והטיולים בארץ. מה הופך אותנו לחברה שלקוחות רבים אשר מנסים את השירות שלה חוזרים אליה שוב ושוב? ובכן, גולת הכותרת שלנו הייתה, עודנה ותישאר לתמיד – שירות מעל לכל! מהות קיומנו היא לספק לכם את החוויה הנעימה, המקצועית, האדיבה והמתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם. נהפוך עולמות כדי למצוא עבורכם כל פתרון הסעה אפשרי לטיול, חגיגת בר מצווה, אירוע שמחה או כל נסיבה אחרת שהובילה אתכם אלינו.

מה אנחנו יכולים להציע לכם?

חברתנו מתגאה בצי רכבים עשיר וחדיש במיוחד, הכולל מיניבוסים המיועדים לקבוצות קטנות וגם אוטובוסים גדולים ומרווחים, עם מושבים מפנקים, תאורה נעימה ואמצעים טכנולוגיים שונים. כל הרכבים שלנו כוללים כמובן גם אישורים מלאים ממשרד התחבורה להיסעים ציבוריים ועוברים את כל הבדיקות ופעולות התחזוקה הנדרשות באופן שוטף. תוסיפו לכך את הנהגים הנפלאים שלנו, שמבינים שחיוך לא עולה כסף ואף פעם אי אפשר להציג יותר מדי ממנו, כמו גם את המחירים התחרותיים והנוחים שלנו, והרי לכם עיקרי הסיבות הגורמות לשביעות הרצון הגבוהה של לקוחותינו ולנאמנות שלהם אלינו לאורך השנים.

שירותי ההסעות שלנו

אז לאן תוכלו לנסוע איתנו? ובכן, לכל מקום שתרצו! אנו אומנם ממוקמים באזור המרכז, אך מסוגלים להסיע אתכם לכל מקום בארץ, בין אם אתם אנשים פרטיים דוגמת קבוצת חברים או כמה משפחות ובין אם אתם בעליהם או מנהליהם של עסקים וארגונים שונים אשר מעוניינים להסיע את העובדים או התלמידים שלהם לטיולים ולאירועים שונים. אנו מציעים עבורכם מגוון רחב של אפשרויות הסעה – עבור טיולים בים המלח, באילת, באתר החרמון, באתר הבניאס ועוד – עם אפשרות גם להזמנת שירותי הדרכה במסגרת ההסעות שלנו לטיולים השונים.

תוכלו להיעזר בשירותי ההסעות של יצחקי הסעות גם עבור נסיעות לירושלים (טיולי בר מצווה לכותל נחשבים למאוד מבוקשים אצלנו) או לכל עיר אחרת בארץ, עבור הסעות אורחים לאירועים שונים (לחתונה למשל, או חלילה להלוויה), הסעות של קבוצות אל נתב"ג ובחזרה 24 שעות ביממה, הסעות קבועות של עובדים ותלמידים בשעות הבוקר, אחר הצהריים והערב ועוד.  רוצים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו? צרו עימנו קשר באמצעות הטלפון או האתר, ספרו לנו לאן תרצו לנסוע, מתי וכיצד,  ואנחנו כבר נעשה את כל השאר.  שתהיה לכם נסיעה טובה! מצפים לשיחתכם!