הסעות מידיבוסים - שילוב בין נוחות לחיסכון בשירות אחד | יצחקי הסעות

הסעות מידיבוסים

שירות הסעות מידיבוסים עם חברת יצחקי הסעות

אלפי חברות, מוסדות ציבוריים ואנשים פרטיים זקוקים מדי פעם לשירותי הסעות. רבים מהם נתקלים בבעיה עתיקת יומין: השכרת אוטובוס גדול יקרה מדי עבורם, בעוד השכרת מיניבוס קטן לא יכולה להכיל את כמות הנוסעים. במשך שנים ארוכות מדי לא היה פתרון מעשי למצוקה. עכשיו כבר יש. תכירו את המידיבוסים – כלי רכב מיוחדים שמהווים את הפתרון המושלם! ואם כבר הסעות מידיבוסים, אז רק עם יצחקי הסעות!

אז מה זה בדיוק מידיבוס?

מידיבוס הוא למעשה אוטובוס קטן או מיניבוס גדול, תלוי איך תסתכלו על זה. בעוד אוטובוס רגיל מכיל בין 55 ל-60 מושבים ואילו מיניבוס לרוב עד 25 מושבים, מידיבוס מיועד ל-35 עד 40 נוסעים. היתרון של שירות הסעות מידיבוסים הוא עלות ההסעה, שנמוכה בעשרות אחוזים מהסעה באוטובוס אחד גדול או בשני מיניבוסים קטנים. יתרון נוסף טמון ביכולת של המידיבוס לנוע גם בכבישים צרים וצפופים, בהם אוטובוס גדול יתקשה להתנייד, כמו גם בנוחות הנסיעה המרווחת יותר לעומת מיניבוס קטן, מה שיתבטא גם באביזרים שיכללו בו לטובת נוחות הנסיעה.

לאן תוכלו לנסוע באמצעות מידיבוסים?

כל עוד תתקשרו עם חברה מקצועית כמו יצחקי הסעות, תוכלו לנצל את צי המידיבוסים שלנו לטובות נסיעות בכל רחבי הארץ, בין אם לצרכי טיולים, אירועים או כל מטרה אחרת. הנה כמה דוגמאות למקומות שאליהם נוכל להסיע אתכם בנוחות ובבטחה:

  • אתר החרמון – האתר המושלג המרכזי של ישראל, מהוה מקום נפלא לבילוי יומי לאורך כל השנה. ההגעה אליו כמעט בלתי אפשרית באמצעות תחבורה ציבורית ודי מייגעת באמצעות הרכב הפרטי.
  • נחל הבניאס – מעט צפונה מהחרמון שוכן אחד מאתרי רשות הטבע והגנים היפים בישראל, אשר מומלץ לחובבי טבע, מים ונופים. גם אליו עדיף להגיע באמצעות הסעה מסודרת.
  • ירושלים – טיולי בית ספר, חגיגות בר מצווה, טיולי מסורת או סתם ככה בלי סיבה מיוחדת. ביקור בעיר הבירה שלנו טומן בחובו אינספור חוויות.
  • ים המלח ואילת – המקום הנמוך בעולם והעיר הדרומית בישראל, הם כאלה שהנהיגה אליהם נחשבת למאוד מאתגרת ולכן כדאי לכם להשאיר את ההגה בידי הנהגים המנוסים של יצחקי הסעות.
  • נתב"ג – הסעות אל ומנתב"ג באמצעות מידיבוס, זו הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר להתחיל או לסיים נסיעה לחו"ל.

וזוהי רק רשימה חלקית מתוך מגוון רחב של יעדים שנוכל להסיע אתכם אליהם באמצעות צי המידיבוסים המתקדם שלנו.

הסעות מידיבוסים – מדוע דווקא דרך יצחקי הסעות?

ראשית כל, לא כל חברת הסעות במרכז מציעה שירותי הסעות מידיבוסים, מהסיבה שרובן מחזיקות רק בציי אוטובוסים ומיניבוסים. הדבר עלול למנוע מכם את פתרון ההסעה שהכי יתאים לצרכים ולתקציב שלכם. אצלנו זה לא יכול לקרות. אנו מציעים לכם מידיבוסים מפוארים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים ממשרד התחבורה, כך שאתם זוכים בנסיעה הכי נוחה, נעימה ובטוחה שיש.

תוסיפו לכך צוות נהגים אדיב ומסביר פנים, אפשרות לשכור גם מדריכי טיולים מקצועיים במסגרת הנסיעה לטיולים, וכמובן מחירים נוחים והוגנים, ותבינו מדוע הבחירה בנו היא הדבר הכי טוב עבורכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות יצחקי הסעות.