הסעות מיניבוסים - הפיתרון המושלם להסעת קבוצות קטנות | יצחקי הסעות

הסעות מיניבוסים

שירות הסעות מיניבוסים של חברת יצחקי הסעות  – למה זה כל כך כדאי?

ישראלים רבים, לצד גופים ציבוריים רבים, המעוניינים לטייל יחד בין אתרי ארצנו היפה או להגיע לאירועים יחדיו, נאלצים פעמים רבות לוותר על החוויה, מאחר ולא תמיד משתלם לשכור אוטובוס גדול עבור כמות של 15-20 אנשים. אלא שישנה אפשרות לא פחות טובה שכדאי שתכירו. הרבה יותר משפחתית/מגבשת/אינטימית וגם הרבה יותר זולה. אנחנו מדברים על השכרת מיניבוס, ואם כבר הסעות מיניבוסים, אז דרך יצחקי הסעות. מה אנחנו מציעים לכם? מייד תבינו.

 

באילו מקרים כדאי לכם לשכור מיניבוס?

מיניבוסים (בתרגום מילולי מאנגלית: אוטובוסים קטנים) מוגדרים ככלי רכב ציבוריים הרשאים להסיע בין עשרה לעשרים ושלושה נוסעים. באילו מקרים הסעות מיניבוסים עשויות להיות רלוונטיות עבורכם?

  • נסיעה לטיולים משפחתיים בארץ – אתן שתיים עד שש משפחות המבקשות לטייל יחד לחרמון, לים המלח, לירושלים וליעדים נוספים? במקום לנסוע ברכב הפרטי (למה לכם לבזבז דלק או להצטופף שעות ארוכות ברכב? ואולי לאחת המשפחות בכלל אין רכב?) תוכלו לשכור מיניבוס מפואר ומרווח וליהנות מהדרך בצורה הרבה יותר מגבשת.
  • בתי ספר ומוסדות חינוך – מעוניינים להוציא רק קבוצת תלמידים קטנה לסיור או טיול לימודי? או אולי לארגן אירוע בר מצווה בכותל לבנים של הכיתה? מיניבוס עשוי להיות פתרון נפלא עבורכם.
  • נסיעות לנתב"ג – הגעה ויציאה מנתב"ג עלולה להיות עניין יקר או מייגע. נוסעים כמה משפחות יחדיו או קבוצת חברים גדולה? שכרו מיניבוס ותיהנו מנוחות מקסימאלית במחיר מינימאלי, בלי שום לחץ מיותר.

 

כל היתרונות של נסיעה במיניבוס

מעבר לעניין החיסכון הכספי, למיניבוס מספר יתרונות בולטים על פני אוטובוס. ראשית כל, החוויה המקרבת. כולם יחד, אין חלק שמתבודדים במושב האחורי. הרבה יותר נוח ונעים לייצר פעילות למהלך הנסיעה. שנית, מיניבוס יכול להגיע למקומות צרים אליהם אוטובוס יתקשה להיכנס. מהסמטאות של יפו/עכו/ירושלים ועד דרכים לא סלולות למעיינות ונחלים. שלישית, מיניבוס מהיר יותר מאוטובוס, מה שעשוי לקצר את הנסיעה. 

 

הסעות מיניבוסים – רק עם חברת יצחקי הסעות!

בחיפוש אחר חברת הסעות במרכז המספקת שירותי הסעות במיניבוסים, תגלו לא מעט חברות. אלא שיש אחת שמצליחה כבר שנים רבות להתעלות מעל כולן – יצחקי הסעות. כל מי שניסה את שירותי ההסעות שלנו יודע לספר על השירות האדיב של כל הנהגים שלנו,  המיניבוסים החדישים שתמיד מגיעים לנקודת האיסוף נקיים, ממוזגים, תקינים ויפים וכמובן בזמן, וגם על המחירים הנוחים והשווים לכל כיס שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו. 

 

עם המיניבוסים של יצחקי הסעות תוכלו לטייל בחרמון, בנחל הבניאס, בים המלח, בירושלים וביעדים נוספים. תוכלו לנסוע ולחזור מנמל התעופה בן גוריון, להסיע את המשפחה והאורחים שלכם לחתונה או אירוע אחר ועוד. בקיצור, תנסו אותנו פעם אחת, ולא תרצו יותר לנסוע עם חברה אחרת!