סוגי נסיעות - חברת הסעות במרכז

סוגי הסעות

הסעה לחתונה

אירוע חשוב מאד של בני זוג שבדרך כלל קורה פעם בחיים. ההכנות לחתונה כל כך רבות ובין השאר צריך לדאוג גם להסעה לחתונה.


כאשר מכינים את רשימת האורחים ברור שלחלק מהם אין אמצעי תחבורה להגיע לארוע וחלק מעדיפים שתהיה להם הסעה הלוך וחזור כך שיוכלו ליהנות ככל האפשר בחתונה כולל אפשרות לשתות בלי לדאוג שצריך לנהוג חזרה.

כאן אנחנו יכולים לעזור לכם ולדאוג לאורחים שלכם. בעזרת חברת הסעות שלנו והנהגים המנוסים אנו נגיע בזמן שתקבעו לנו לנקודת המפגש, ניקח את האורחים לאירוע,  באוטובוס או במיניבוס נמתין להם ככל שנצטרך ונחזיר אותם בבטחה למחוז חפצם.  
הסעות מהמרכז לכל אולם בארץ. כדאי להזמין עכשיו.  
להמשך קריאה

הסעות לאירועים בזול

הסעות לכותל

הכותל המערבי אתר היסטורי חשוב מאד לעם היהודי. זה קיר אחד מבין ארבע קירות שמסביב לבית המקדש שבנה  הורדוס המלך. הכותל שוחרר במלחמת ששת הימים ע"י פלוגת צנחנים והונף דגל ישראל מעל הכותל.


אנחנו חברת הסעות שמסיעים לפה משפחות שחוגגות לילדיהם בר מצווה. כמו כן גם בתי ספר מארגנים הסעות לכותל לכיתות של ילדים בגיל בר מצווה. 
להמשך קריאה

הסעות בשבועות

הסעות לים המלח

אם אתם מעוניינים בהסעה ארוכה כמו לים המלח למשל, ואתם קבוצת אנשים שנוסעים וחוזרים באותו היום ממרכז הארץ לים המלח, אין יותר טוב מאשר לקחת מיניבוס שיאסוף אותכם כל אחד מכתובת אחרת ויחזיר אותכם אחרי שביליתם יום שלם. האם לא עדיף שמישהו יחזיר אותכם אחרי יום מעייף?
תחשבו על זה.
טיולים לים המלח

""

הסעות לחרמון

זה הזמן ליהנות וליסוע לחרמון, לגלוש בשלג ולעלות לרכבל. אין צורך לקחת את הרכב הפרטי ולהגיע עייפים אחרי נהיגה ממושכת. עדיף לקחת רכב הסעות שמותאם למספר האנשים.
אנו מבצעים הסעות מהמרכז לחרמון ולכל חלקי הארץ. החל מ 10 אנשים עם מיניבוס מתאים ועד עשרות אנשים עם אוטובוסים. השלג לא יישאר עוד הרבה זמן. כדאי להזמין עכשיו.  

""

הסעות קבוצות

בחודשי החורף ובזמן שיש שלג בחרמון, אנו מקבלים פניות רבות לביצוע הסעות לחרמון, ההזמנות המתקבלות הן ליום אחד או ליומיים, במי חול או בסופ"ש.מי שמזמין את הנסיעות הם וועדי עובדים, משפחות רבות שמתארגנות יחד. הרי עדיף הסעה של חברת הסעות מוכרת על פני נהיגה ארוכה ובעיות חנייה והכי חשוב, כל המשפחות רוצות להיות יחד. 
ה הסעות מהמרכז לגליל ולכל חלקי הארץ. 

שלג בחרמון

הסעות בתי ספר

אנו עובדים הרבה עם בתי ספר, מבצעים עבורם הסעות רבות, הסעות לטיולים שנתיים של יום אחד או יותר, הסעות לימי שדה, הסעות למסיבות, הסעות לאירועים של אחד מילדי הכיתה. לא חשוב כמה תלמידים זקוקים להסעה, תמיד יש לנו את הרכב המתאים, מיניבוס, מידיבוס וכמובן אוטובוס. אין מצב שיזמינו אצלנו הסעה ולא נוכל לבצע אותה. הם יודעים שעלינו אפשר לסמוך. הנהגים שלנו מגיעים בזמן, נוהגים בזהירות, ותמיד בסוף הנסיעה הם לא שוכחים להודות לנו על חווית הנסיעה

ה הסעות מהמרכז לכל חלקי הארץ. 

שירותי הסעות לתיירים

הסעות לכדורגל

במהלך כל העונה במשך עשרות שנים אנו מסיעים קבוצות ילדים, נוער ובוגרים של הליגה לאימונים ולמשחקי כדורגל וכדורסל, מלווים אותם מאז שהיו בקבוצות ילדים עד הבוגרים ועד בכלל. מאחר והאימונים או המשחקים מתחילים בשעה מדוייקת אנו חייבים לדייק בזמנים. ההסעה למגרשים היא חוויה בפני עצמה, לראות את ההתלהבות והרצון לנצח. בסיום המשחק, כאשר השחקנים עולים לרכב, אפשר לראות על פניהם אם הם ניצחו או הפסידו. מאחר והם מכירים את הנהגים שלנו הם משתפים איתם את כל החוויות מהמשחק.

ה הסעות מהמרכז לכל חלקי הארץ. 

כדורגל

הסעה לחיפה

הסעות לחיפה לקבוצות, לוועדי עובדים. אנחנו עובדים כל ימות השבוע, חורשים את הארץ אלפי קילומטרים כל שבוע. נשמח שתצטרפו אלינו, הרכבים חדשים, הנהגים מיומנים, 
אנו מבצעים הסעות מהמרכז לכל מקום בארץ. יחס אישי לכל נוסע, כדאי להזמין עכשיו.  

""