טיולים לים המלח - להתחיל את הכיף כבר בדרך | יצחרי הסעות

טיולים לים המלח

מדוע כדאי לכם להזמין טיולים לים המלח עם חברת יצחקי הסעות?

אינספור ישראלים ותיירים בוחרים לבקר בים המלח והסביבה מדי חודש וליהנות ממלונות מפנקים, נופים מרהיבים ומהים הכי מיוחד בעולם. רבים מהם גם בוחרים באפשרות לצאת לטיול הזה באמצעות הסעה מאורגנת עם חברת יצחקי הסעות. מדוע טיולים לים המלח יחד איתנו הם דבר כל כך מומלץ? מייד גם אתם תבינו.

מדוע לא מומלץ לנסוע לים המלח ברכב פרטי?

ישראלים רבים בוחרים לרדת לים המלח ברכבם הפרטי, אך אם תשאלו אותנו, לא מדובר ברעיון כל כך טוב, ותמיד עדיף לצאת אל טיולים לים המלח באמצעות הסעה מאורגנת. ישנן כמה סיבות לכך:

ראשית, גם אם אתם נהגים מנוסים ורגועים, הנסיעה לים המלח ובחזרה עלולה להיות מאתגרת ואף מסוכנת. כבישים מפותלים, משאיות איטיות שנוסעות כשלצידן קו הפרדה רצוף מתמשך, חשיכה מוחלטת בלילה, מקטעים ארוכים ללא שוליים – הם רק חלק מהאתגרים המחכים לכם.

שנית, גם עבור הרכב שלכם הנסיעה עלולה להיות מאתגרת עם העליות החדות והממושכות בדרך חזרה.

שלישית, בים המלח, לא באמת צריכים אוטו צמוד. אוכלים במלונות, מתקררים בבריכה או בים המלח, מבלים בקניון החדש הצמוד (שם גם מזמינים אטרקציות במדבר) ואם רוצים לכתת רגליים בטבע, מטיילים בעין בוקק הצמוד למלונות. רביעית, נסיעה ארוכה ברכב, בעיקר אם הוא עמוס ילדים ומזוודות, היא אף פעם לא חוויה מרווחת ומהנה.

המסקנה – טיולים לים המלח? רק עם חברת הסעות!

מאידך, האפשרות לשכור חברת הסעות ולהשאיר את הרכב הפרטי לנוח בבית קורצת ליותר ויותר אנשים, והגיע הזמן שגם אתם תהיו ביניהם. למה, אתם שואלים?

  • הנסיעה חזרה – אם הנסיעה הלוך נחשבת למאוד מאתגרת, הרי שהנסיעה חזור נחשבת להרבה יותר. הסיבה? בין אם אתם מטיילים ללא לינה ובין אם בחרתם להתפנק באחד ממלונות האזור, הנסיעה בחזרה תמיד מעייפת יותר. אז במקום להסתכן או לצאת בכל פעם להפסקת קפה, תשאירו את ההגה בידיים של נהגים מנוסים.
  • חוויה – נוסעים כמה משפחות/חברים יחד? במקום שכל אחד יגיע עם עצמו, יבזבז הרבה מאוד דלק וגם לא יוכל לנוח בדרך או סתם יסבול מצפיפות, תוכלו לשכור אוטובוס או מיניבוס מפואר ומרווח במחיר משתלם וליהנות ביחד כבר מהיציאה מהבית.
  • הדרכה מרתקת – ים המלח וסביבתו הם אחד האזורים המרתקים בישראל, עם מנות גדושות של טבע והיסטוריה, כולל כזאת המגיעה עד לימי התנ"ך. הרבה יותר מעניין ומעשיר להבין מה אתם רואים ולא סתם לעשות סלפי. חברת הסעות רצינית תאפשר לכם גם להזמין שירותי הדרכה במסגרת ההסעה שלכם. יש יותר טוב מזה?

טיול לים המלח עם יצחקי הסעות – נוחות והנאה בהסעה אחת

כאשר אתם בוחרים לנסוע לים המלח עם חברת יצחקי הסעות – חברת הסעות במרכז אשר מציעה שירותי הסעה מגוונים לכל רחבי הארץ, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו תמורה מלאה לכסף שלכם. אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים ומתוחזקים, נהגים אדיבים ומסבירי פנים שתמיד דואגים להגיע בזמן, אפשרות לליווי צמוד של מדריך מקצועי וכמובן מחירים שווים לכל כיס – כל אלו הופכים אותנו לבחירה המועדפת על ידי רבים לא רק עבור טיולים לים המלח אלא גם למקומות אחרים בארץ. נסו אותנו ולא תתאכזבו!